جمعه ٢٦ مرداد ١٣٩٧


فراخوان دریافت آثار و مقالات جشنواره پژوهشی شیخ طوسی
دبیرخانه نوزدهمین جشنواره بین المللی پژوهشی شیخ طوسی آماده دریافت آثار و مقالات علمی اساتید، پژوهشگران، محققان حوزه و دانشگاه در داخل و خارج کشور با عنوان «معنویت گرایی در جهان معاصر» می باشد.
 ٠٩:٢٠ - سه شنبه ١١ خرداد ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
در پژوهشگاه بین المللی المصطفی برگزار شد :
نشست علمی «تعامل فرهنگی علمای شیعه و اهل سنت در سده‌های 4 تا 8 هجری قمری»
وی با بیان این که فرهنگ مجموعه‌ای از دستاوردهای مادی و معنوی است که در سایه تلاش فکری و عملی در گذر تاریخ حاصل شده و چون میراثی ماندگار، هر نسل آن را تکمیل می‌کند، ابراز داشت: تعامل با گستره موضوعی آن در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و... کنجانده می‌شود.
 ١٠:٥٩ - شنبه ٩ آبان ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر انتشارات المصطفی خبر داد:
انتشار سی عنوان کتاب در مهرماه سال جاری
مدیر انتشارات بین المللی المصطفی، با اشاره به اینکه بیشتر کتب منتشر شده این انتشارات در موضوعات فلسفه و کلام، فقه و اصول، علوم قرآن و حدیث، مهدویت و تفسیر بوده است، خاطرنشان کرد: تاریخ و سیره، تربیت بدنی، تعلیم و تربیت، حقوق، رجال، سیاسی -اجتماعی و فرهنگ و تمدن، از دیگر موضوعات کتب منتشر شده توسط انتشارات بین الملی المصطفی، در مهر ماه سال جاری، به شمار می آید.
 ١٢:٥١ - چهارشنبه ٦ آبان ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید معاون پژوهش جامعةالمصطفی از واحد اصفهان
حجت الاسلام و المسلمین ملکی، رئیس المصطفی واحد اصفهان، حضور معاون محترم پژوهش المصطفی و رئیس پژوهشگاه و کلیه مدیران و معاونان را خیر مقدم گفت و گزارش مختصری از روند فعالیت­ های پژوهشی واحد اصفهان و اقدامات انجام شده را بیان نمود.
 ١٦:٠٧ - پنج شنبه ٢٣ مهر ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
 ١٤:١٠ - يکشنبه ٥ مهر ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 صفحه بعدی >>