چهارشنبه ٢٩ دی ١٤٠٠


بازدید معاون پژوهش جامعةالمصطفی از واحد اصفهان

حجت الاسلام والمسلمین دکتر عباسی به همراه مدیران کل معاونت پژوهش و پژوهشگاه المصطفی، ضمن بازدید از نمایندگی اصفهان، از نزدیک در جریان فعالیت­ ها و اقدامات پژوهشی این نمایندگی قرار گرفتند.

در این بازدید، معاون پژوهش جامعةالمصطفی با رئیس حجت الاسلام والمسلمین ملکی، رئیس واحد اصفهان، معاونان این واحد، مسئول مرکز آموزش تخصصی بنت المصطفی، مسئول مرکز آموزش زبان فارسی ومعارف اسلامی و مسئولان پژوهشی اصفهان دیدار کردند.

شایان ذکر است، نشست با طلاب مجتمع آموزش عالی اصفهان در مقاطع مختلف زبان فارسی و تمهیدیه، کارشناسی و کارشناسی ارشد و طلاب مرکز آموزش تخصصی بنت المصطفی از دیگر برنامه های این بازدید بود.

در ابتدای این نشست، حجت الاسلام و المسلمین ملکی، رئیس المصطفی واحد اصفهان، حضور معاون محترم پژوهش المصطفی و رئیس پژوهشگاه و کلیه مدیران و معاونان را خیر مقدم گفت و گزارش مختصری از روند فعالیت­ های پژوهشی واحد اصفهان و اقدامات انجام شده را بیان نمود.

در پایان این دیدار، حجت الاسلام والمسلمین دکتر عباسی، ضمن عرض تسلیت به مناسبت فاجعه سرزمین منا، این حادثه غمبار را از زوایای مختلف مورد بررسی قرار داد و بی کفایتی مسئولان سعودی را از عوامل اصلی این حادثه برشمرد.

وی ابراز داشت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) فرمودند، باید کمیته حقیقت یاب تشکیل گردد و علل اصلی این جریان را بررسی نماید.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر عباسی در پایان به اهمیت پژوهش و نقش آن در حوزه های مختلف آموزشی دینی و تبلیغی و...اشاره نمود.

معاون پژوهش المصطفی و همراهان در ادامه برنامه بازدید خود، جلسه­ای را با حضور مدیران گروه­ها، معاونان و دبیران پژوهشی و گروه­های علمی تربیتی برگزار نمودند و در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت ها واقدامات انجام شده در حوزه پژوهش، نظرات و پیشنهادات و درخواست­های مدیران گروه ­های علمی تربیتی و اعضای هیات علمی پیرامون فعالیت های پژوهشی، فهرست نویسی، بانک اطلاعات و تقویت روحیه پژوهشی و ایجاد انگیزه پژوهش در میان طلاب و نیز اعطای مجوز نشریه علمی پژوهشی به نمایندگی، برگزاری کارگاه های علمی پژوهشی ویژه پژوهشگران در پژوهشگاه المصطفی و تهیه برنامه جامع علمی، تربیتی و تبلیغی را مطرح کردند.

گفتنی است، بازدید از ساختمان جدید المصطفی، سالن کتابخانه، بانک اطلاعات، کتابخانه درب امام(ره) و مرکز آموزش زبان فارسی ومعارف اسلامی المصطفی اصفهان، از دیگر برنامه های حجت الاسلام والمسلمین دکتر عباسی و هیئت همراه بود.

 

 

 تاريخ درج خبرپنج شنبه ٢٣ مهر ١٣٩٤

  شماره خبر:٦٦٢٢٩

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: