يکشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٨


همایش بین المللی دین، معنویت و کیفیت زندگی در مشهد برگزار شد

همایش بین المللی دین، معنویت و کیفیت زندگی در مشهد برگزار شد

همایش بین المللی دین، معنویت و کیفیت زندگی با رویکرد سبک زندگی رضوی در مشهد برگزار شد.

دبیر علمی همایش بین المللی دین، معنویت و کیفیت زندگی در این خصوص گفت: فراخوان این همایش در سه محور دین، معنویت و کیفیت زندگی از مهر ماه پارسال و با تعیین مهلتی شش ماهه برای ارسال مقالات منتشر شد.

حجت الاسلام جواد رقوی افزود: رابطه دین و معنویت، روان شناسی دین، تفکر مثبت، معنویت و عرفان، معنویت در اسلام و سایر ادیان، اثر معنویت بر سلامت فردی و اجتماعی جامعه، رابطه نظم و امنیت با سبک زندگی اسلامی و جایگاه تفرجگاهها در این سبک از زندگی جزء محورهای مقالات این همایش بود.

 وی با بیان اینکه ۵۵۰ مقاله در خصوص محورهای همایش به دبیرخانه ارسال شد ادامه داد: از این تعداد، نویسندگان ۲۲۰ مقاله از طلاب پژوهشگر ۲۲ کشور از جمله لبنان، هندوستان، پاکستان، افغانستان، پاکستان و عراق هستند و مقالات برتر این همایش در یک کتاب جمع آوری و منتشر می شود.

 دبیر علمی همایش بین المللی دین، معنویت و کیفیت زندگی گفت: این همایش با همکاری جامعه المصطفی العالمیه، دانشگاه ادیان و مذاهب، دانشگاه معارف اسلامی، دانشگاه بیرجند، دانشگاه مازندران و انجمن علمی عرفان اسلامی ایران در مجتمع فرهنگی آفتاب ولایت مشهد برگزار می شود.

رقوی افزود: طبق برنامه ریزی انجام شده جامعة المصطفی العالمیة این همایش را به طور سالانه برگزار خواهد کرد.

در این همایش شرکت کنندگانی از استان های مختلف سراسر کشور حضور داشتند. جناب آقای حجه السلام والمسلمین صالح ریاست محترم جامعه المصطفی العالمیه مشهد ، جناب آقای حجه السلام والمسلمین دکتر مرویان ریاست محترم بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی و جناب آقای حجه السلام والمسلمین دکتر رقوی معاونت محترم پژوهشی نمایندگی مشهد به سخنرانی پرداختند.

یادآور می شود که این همایش در تیرماه 98 در مشهد مقدس برگزار گردید.

 

 تاريخ درج خبرپنج شنبه ١٠ مرداد ١٣٩٨

  شماره خبر:١٠٣٢١٢

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: